Jak zostać członkiem?

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Lekarki i Lekarze

mamy zaszczyt zaprosić Was do wstąpienia w szeregi Polsko – Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aiging.
Członkostwo w PNTMEiAA daje ogromne korzyści związane z rozwojem osobistym dla lekarzy chcący profesjonalnie zajmować się medycyną estetyczną nie tylko w Polsce ale również w Republice Federalnej Niemiec.

  • uczestnictwo w kongresach i konferencjach organizowanych przez Towarzystwo bez opłat lub z dużym rabatem;
  • bezpłatne uczestnictwo w wydarzeniach on-line organizowanych przez Towarzystwo;
  • dostęp do szkoleń z medycyny estetycznej organizowanych przez Towarzystwo ze znacznym rabatem
  • możliwość skorzystania z konsultacji prawnych w ramach Towarzystwa
  • dostęp do wytycznych, procedur zatwierdzonych przez Europejskie Towarzystwa, wielu dokumentów (informacja o zabiegu, zgoda na zabieg, zalecenia pozabiegowe) niezbędnych w prowadzeniu praktyki lekarza medycyny estetycznej. Opracowanych i przygotowanych przez ekspertów i prawników Towarzystwa.
  • możliwość korzystania z najnowszych materiałów o medycynie estetycznej, wytycznych Europejskich.
  • możliwość zarejestrowania się w Europejskim Systemie Ewidencji Lekarzy medycyny Estetycznej i Anty -Aiging
  • możliwość otrzymania akredytacji gabinetu Medycyny Estetycznej przez Towarzystwo, możliwość założenia domeny internetowej swojego gabinetu z rozszerzeniem medycynaestetyczna.com.
  • możliwość otrzymania zniżki na stacjonarne studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna prowadzone w Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu na Wydziale Lekarskim.
  • zniżka dla członka i polecanej osoby na stacjonarne studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna prowadzone na Wydziale Lekarskim Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu.

Jak zostać członkiem PNTMEiAA?

Opłata członkowska wynosi 500 złotych na rok.

Dane do przelewu
Polskie Niemieckie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty – Aging
Nazwa Banku PEKAO SA w Poznaniu
nr rachunku:
96124065241111001123358559 – PLZ
73124065241978001123358982 – EURO

Na adres: Polsko-Niemieckie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i AA
ul. Święckiego 1H/84 63-100 Śrem
Kwota 500 zł – dla członków z Polski
Kwota 120 Euro – dla członków z zagranicy
Tytuł przelewu: PNTMEiAA imię i nazwisko – opłata członkowska za rok…

tytuł
dane po zarejestrowaniu, będą widoczne w nagłówku dokumentów do pobrania, można dopisać adres strony internetowej lub telefon do kontaktu dla pacjentów, w przypadku braku potrzeby ujawnienia tych danych – proszę ich nie wypełniać
niezbędny do wystawienia rachunku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rejestracji i realizacji uprawnień jako członka Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AA. Administratorem danych osobowych jest Polsko-Niemieckie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty-Aging z siedzibą w Śremie ul. Święcickiego 1h/84. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Towarzystwa spod adresu, którego zgoda dotyczy.
Wyrażam zgodę na przesyłanie korespondencji z PNTMEiAA na podany adres mailowy.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji marketingowych związanych z przygotowaniem, organizacją i rekrutacją na szkolenia, kursy i konferencje organizowane przez PNTMEiAA.
Deklaruję chęć wstąpienia do Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Zapoznałam/łem się z jego statutem. Będę przestrzegała/ł jego zapisów.